Tisk obrazů a fotek

Nabízím zařízení tisku obrazů a fotek z mých fotografií. 
Na trhu je velké množství materiálů i formátu, na které se dá tisknout.
Já jsem si vybrala dva ozkoušené materiály. Obrazy je možné objednat ve čtyřech velikostech, které odpovídají poměrově rozměru fotografie.
U fotografií si můžete vybrat z nabízených balíčku podle počtu fotografií a velikostí.

Obrazy na hliníkové desce

Z těchto obrazů jsem já osobně naprosto nadšená. Kvalita tisku je perfektní a opravdu stačí, aby obraz štěkal 🙂 
Menší nevýhoda je potřeba vrtání do zdi, protože je těžší a je potřeba ho zavěsit ideálně na hmoždinky – vše je součást balení. Povrch chrání saténová laminace. Kdo si potrpí na kvalitu a chce opravdu luxusní doplněk do bytu, doporučuji!

Obrazy na plátně standard

Obrazy na matném plátně, bez laminace. 280g/m2. Tyto obrazy mám v ateliéru, jsou náchylné na mechanické poškození – poškrábání povrchu.
Je potřeba s nimi zacházet opatrně, ale na zdi jim už nic nehrozí. Výrobce nezaručuje stálost barev – já po téměř dvou letech ztrátu kvality nepozoruji. Nutno podotknout, že na obrazy nesvítí sluníčko a příliš denního světla.
Doba dodání výrobcem je 10-14 dní. Plátno je již natažené na rám.

Obrazy na plátně garance kvality

Výrobce těchto obrazů garantuje kvalitu, stálost barev až 100 let včetně UV ochrany, vodě-odolný materiál, nejvyšší kvalitu plátna a 12 barevný pigmentový inkoust. Toto plátno mám také v ateliéru na zkoušku o velikosti 20 x 30 cm a žádný zásadní rozdíl v kvalitě oproti “ekonomické” variantě nepozoruji. Je však možné, že kvalitu prověří až čas.
U těchto pláten je možné expresní dodání (za příplatek) do druhého dne. Standardní doba dodání je pak 3-4 dny od objednávky Obraz vám dorazí taktéž na rámu připravený k zavěšení.

Obrazy nechávám tisknout pouze z fotografií, které jsem fotila.
Při přebírání obrazů od dopravce je nutné zkontrolovat, zda není poškozený obal a v při sebemenším poškození obraz nepřebírat. Jen tak se dá obraz reklamovat. Bohužel, dopravci se k tomu občas nechovají tak, jak by měli.