Skupinové kurzy

Skupinové kurzy pro přátelé, či známé z jednoho města. “Skoro” den strávený focením psů se stejně nadšenými lidmi a dalšími pejskaři.

Pro skupiny max. 5-ti osob

Přátelská atmosféra

Více psích modelů

Skupinový kurz v exteriéru

Kurzy focení psů v exteriéru pro více lidí dělám už jen sporadicky, protože je to složitější na domluvu, zejména při přesouvání termínu, když nevyjde počasí.
Ideální je hromadný kurz pro skupinku přátel, či lidí z jednoho města, kde si mě můžete “objednat” a já za vámi ráda dojedu.
Minimální kapacita jsou 3 lidé na kurzu.
Pokud se domluvíte s přáteli, kteří jsou na podobné úrovní focení, jako vy, ráda vám kurz přizpůsobím. V jiném případě je kurz zaměření spíše na naprosté začátečníky.

Jak skupinové kurzy probíhají

Teorie
První hodinku – dvě věnujeme teorii nastavení vašich fotoaparátů a tomu, jak foťák funguje.
Vysvětlím vám vše tak, abyste to mohli sami uvést do praxe v další části kurzu.
Mou prioritou je, abyste se naučili sami nastavit foťák v manuálním režimu v různých světelných podmínkách a foto-scénách.

Praxe
Další část kurzu je věnovaná praxi, kde fotíme, fotíme a fotíme. Zaměřuji se jak na focení portrétů, tak i pohybu a akce.
Ráda do kurzu zapojuji i focení ve vodě. 

Závěr
Na závěr můžeme probrat vše, co vás zajímá okolo té “administrativní” části fotografa, jako jsou autorská práva, licence, budování jména, konkurence atp.

 

Co by vás mohlo ještě zajímat?

Pokud máte zájem o kurz ve vašem městě, dejte dohromady alespoň tři lidi a já za vámi dojedu.
Pokud kurz domluvíte, je pro vás za poloviční cenu.

Většinou začíná od 14:00 hodin a trvá do večera. Někdo se odpojí dřív, někdo později. Většinou měníme i lokalitu a popojíždíme i s modely někam k vodě. Jsou kurzy, kdy končíme i po západu slunce.

Kurz je zaměřený opravdu na ty úplné začátky. Takže pokud vás nebude nudit základní teorie a nastavení foťáku, klidně můžete přijít.
Po první čísti kurzu už jen fotíme a tam si příide každý na své.

Ideálně zradlovku/bezzrcadlovku a k tomu nějaké objektivy. Na pohyb se vám určitě hodí tele-objektiv. Na portréty zase nějaké pevné ohnisko.
Pokud máte je základní krátký objektiv, obávám se, že si z kurzu neodnesete to, co by byla moje i vaše představa. Jestli si nejste jistí, napište 🙂

Nevratný poplatek za rezervaci místa ve výši 1000,- se platí předem. Zbytek pak na místě.
Poplatek je opravdu nevratný, pokud za sebe neseženete náhradu. I v případě nemoci, či zranění. Prosím tedy dopředu, abyste tohle brali na vědomí, aby nedocházelo ke zbytečným dohadům.

Ceník

Skupinový kurz focení psů v exteriéru

od 2 000*
  • Maximálně 5. lidí
  • Pro začátečníky
  • Přátelská atmosféra

* cena nezahrnuje cestovní náklady do místa kurzu a vypočítává se podle vzdálenosti a počtu účastníků na kurzu. Cena se odvíjí od obsahu kurzu.

Máte otázky?