Psí foto den v Kolíně 16.8.

Celodenní kurz focení psů v exteriéru i ateliéru.

Co vás čeká?

1. část kurzu
Den psího focení začíná teorií, kde vám vysvětlím různá nastavení foťáku na manuální režim, řekneme si něco o vhodné foto-technice a podíváme se na různé kompozice fotografie a její pravidla. Společně se podíváme na vaší dosavadní práci a probereme vaše cíle a vize do budoucna.

Praxe focení psů v exteriéru
Nabité vědomosti z teorie ihned uvedeme do praxe focením psů venku. Fotit budeme pohyb i portrét ve variabilním prostředí. Vyzkoušíme si focení za odlišných světelných podmínek s různými kompozicemi fotografie. Psí modely budu vybírat tak, abychom si vyzkoušeli focení rychlého psa v pohybu i krásného elegána v portrétu.

2. část kurzu
Začínat budeme opět teorií, tentokrát však o focení psů v ateliéru. Dozvíte se jak vybavit ateliér do začátku, co nám nabízí světla a různé difuzéry a také kde můžete všechno pořídit.

focení psů v ateliéru
Při focení budeme využívat jednoho i více světel a zkusíme si samostatné i skupinové fotografie psů. Osvojíte si také práci s konkrétními povahami psů při focení v ateliéru. A kdo si troufne, může si nafotit i chytání pamlsků nebo bublin 🙂

Jak dlouho to bude trvat a kde bude probíhat?
Kurz bude začínat ráno od 9:00 a končit bude večer, kolem 18:00. Zázemí bude mít v mém ateliéru v Kolíně a fotit půjdeme pravděpodobně do  kolínského parku, nebo nedalekého okolí. Během dne bude čas na oběd, který se dá objednat z několika restaurací s dovozem.

Během kurzu jsem vám samozřejmě plně k dispozici 🙂 

 

Pro koho je kurz určený?

 

Kurz je určený pro všechny, kteří chtějí vytěžit maximální informace z mé práce. V jednom dni se vám budu snažit předat mé zkušenosti za mou dosavadní kariéru fotografky psů a nasměrovat vás na tu VAŠÍ cestu. Cílem kurzu je hlavně inspirace a návod, jak je možné dělat to, co vás baví.
Kurz bude informačně velmi nabitý a vědomostně náročný, takže není úplně vhodný pro lidi, kteří potřebují více času na utříbení nových informací.

 

 

Požadavky na techniku

 

Ideální vybavení je fotoaparát s výměnnými objektivy, které by měly být vhodné pro focení na dálku (tele-objektiv) a do ateliéru krátké, lehké, portrétní sklo (pevná 50mm, 35mm atp.)
S sebou si můžete vzít také vaše fotky na flashce.

 

13 LET FOTOGRAFKOU PSŮ

 

PROFESIONÁLNÍ ATELIÉR

FOCENÍ PRO FIRMY JAKO YOGGIES, AKINU NEBO REBEL DOG

Psí foto-den

2 900
  • Max. 4 lidi
  • Exteriér
  • Ateliér

Máte otázky? Napište mi.

Přihláška na kurz:

Po odeslání přihlášky se vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozvu na e-mail a probereme podrobnosti. Těším se na vás! :)